Genel

Retro Kombinlerinde Tek Parça Elbise Tercihi

Retro Kombinlerinde Tek Parça Elbise Tercihi

Tek parça elbiseler eskiden günümüze kadar değişik tiplerde kendini göstermektedir. Retro modasında da önemli bir yer tutan bu giysiler; genel olarak cıvıl cıvıl ve birbiriyle uyumlu olan parlak renklerin kombinlenmesiyle ön plana çıkabilmektedir. Tek parça elbise tercihi noktasında renk hususunun üstünde fazlasıyla durulmalıdır.

Başarı göstermiş bir elbise seçimi içinde bulunan bayanların bir şapka ya da topuklu bir ayakkabı ile sadeliğini koruyabilecektir. Özenli bir klasik giyim ögesini hayata geçirebilmek adına hamle meydana getirecek olan bayanların; çok hoş ve zarif çizgilerde ilerlemeleri durumu da görülebilecektir.  Kombinlerin bu detayları muhakkak barındırması halinde en ideal görüntüleri elde etmek söz mevzusu olacaktır.

Tek parça elbise kombinlerini retro esintilerine tam olarak uyarlamak adına saç tarzına da lüzumlu işlemleri uygulamak gerekmektedir. Kabarık ve toplu saç tasarımları bu tip giyim modelleri için daima ideal bir tercih olacaktır. Retro kombinlerin daha başarıya ulaşmış bir hale gelmesi adına saç stillerini bu şekilde dizayn etmek önemli bir durumdur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
jigolodiyari.com jigoloajansimiz.xyz jigolosahibinden.com jigoloilansitesi.com jigolokayitci.com jigololarariyorum.com