Genel

Selin Ciğerci Snapchat İle Yine Adam Oldu

Selin Ciğerci Snapchat İle Tekrardan Adam Oldu

Daha evvelce geçirdiği cinsiyet değişim yapma ameliyatıyla hanımefendi olan toplumsal medya fenomeni Selin Ciğerci, yapmış olduğu son paylaşımıyla gene gündem olmayı başardı. SnapChat uygulamasındaki bir efekt vasıtası ile adam halinin video görüntülerini paylaşan Ciğerci, hayranlarını şaşırttı.

Selin Ciğerci takipçileriyle paylaşmış olduğu olağan dışı videosunda, ”Hanımlar beğendiniz mi? Ay sakın beğenmeyin. Asla o şekilde bir halim yok. Bir ileri bir geri, ordan o bölgeye deli dana şeklinde. Yaptık işte çoğumuz yapıyor diye. Gerçi ben çok merak etmiyordum fakat siz görün diye yaptım.” dedi.

Selin Ciğerci’nin Instagram üstünde 2 Milyon takip edeni bulunuyor. Adam durumunu paylaşmış olduğu video görüntülerinin altına fanatikleri yorum yağdırdı. ”Efekte asla lüzum yoktu, eski fotoğrafını koysaydı yeterliydi” yazanlarda oldu, ”Özüne dönmüşsün” yazanlarda.

selin cigerci 1

Niçin Cinsiyet Değiştirdin?

Takipçilerinden birinin Selin abla niçin cinsiyet değiştirdin? Günah.. sorusunu yanıtladı.

”Günah bulunduğunu biliyordum fakat arada kalmak istemedim. Kimliğimi aldım, değişik şeyler yapmadım. Fazlaca daha mutluyum. Evimde, işimde, ailemle, dostlarımla edepli muntazam bir yaşam yaşıyorum.” yanıtını verdi.

selin cigerci 2

Selin Ciğerci Kimdir?

İlk olarak toplumsal medyada Bebek Okan olarak tanınmıştır. 25 Yaşlarında geçirdiği cinsiyet değişim yapma ameliyatıyla eş güdümlü adam olmuş ve Selin Ciğerci adını almıştır. Futbolcu Gökhan Çıra ile aşk yaşamış olduğu tanınan Ciğerci’nin yazları evleneceği söyleniyor.

selin cigerci 3

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
jigolodiyari.com jigoloajansimiz.xyz jigolosahibinden.com jigoloilansitesi.com jigolokayitci.com jigololarariyorum.com