Saç Modelleri

Sözde Yapılacak Saç Modelleri 10 Efsane Model

Hayatınızın en özel ve belkide en güzel günü olan söz merasiminizde mükemmel bir görünüm için elimizden geleni yaparız. Söz ve nişan güünlerimizde en dikkat çeken kısım saçlardır. Fotoğraflarda ve akılda kalıcılığı saçlar belirler. Bu yüzden size sözde yapılacak saç modellerini, Söz için saç modellerini ve nişan saçı nasıl olmalı? gibi sorularınıza cevap vereceğiz.
sözde yapılabilecek saç modelleri
Bu özel günün zahmeti de olmalı dimi.. Sözde yapılacak saç modelleri, gelinliğin üzerine yapacağınız saç modellerinden daha geniş bir yelpazeyi içine alır. Ayrıca söz ilk aşamadır, beğenmediğiniz aklınızda kalan diğer modeller için başka süreçlerin de olduğunu bilirsiniz.
Gelin beraber sözde yapılacak saç modellerini inceleyelim!

Ayrıca fikir için Trend Nişan Saçları yazımızı da kaçırmayın deriz..
sözde saç modelleri
Söz İçin Saç Modelleri
Söz ve nişan merasimlerinde asıl gözde olan kişi sizsiniz bu yüzden kusursuz görünmeniz çok önemlidir. Saçlarınız ne kadar derli toplu göze hoş görünürse o kadar ortamda rahat edersiniz. Sözde saç modellerini seçerken yüz tipiniz, saçınızın uzunluğu, söz elbisenizin modeli, hatta kilonuz bile söz saç modelinize yol çizecektir. Bu kriterlere uygun şekilde nişan saç modellerini seçmeniz bir o kadar kolay olacaktır.
Söz için saç modelleri
Yüz tipinize göre söz için saç modellerinde;

⇒Eğer yüzünüz oval ise, topuzlar sizlere çok yakışır demektir. Yüz hattınızın güzelliğini istediğiniz kadar açığa çıkarabilirsiniz. Bir sade topuz veya sıkı bir at kuyruğu söz elbisenize uyumlu olacaktır. Ayrıca makyajınızda bu kısımda çok önemlidir, elmacık kemiklerine vurgu yaparak yüzünüzü birazcık ovallikten kurtararak hatlarını belirginleştirmeyi unutmayın.
söz saç modeli
söz saç modelleri
⇒Yüzünüz yuvarlak ise, oval yüz tipine sahip olanlara göre biraz daha saçlarınızda dağınık topuzlar tercih edin ve mutlaka gözlerinizi, göz makyajıyla ön plana çıkarın. Kontür makyajla yüz hatlarınızı keskinleştirebilirsiniz.
sözde saç nasıl yapılır
⇒Yüzünüz kalp şeklinde ise, çene ve alın sizin için çok önemlidir. Bu yüzden sözde yapılabilecek saç modellerinde öne doğru inen tutamlar ile bu orantıyı dengeleyebilirsiniz. Tepeden inen ve yanlara sarkmış dağınık topuzlar ile omuzdan hafif aşağı inmiş örgü modeller size yakışacaktır. Kesinlikle söz için saç modellerinde sımsıkı modelleri kullanmayın.
kız isteme saç modelleri
⇒Yüzünüz kare yüz tipine sahip ise, köşeli ve kısa bir yüzünüz var demektir. Peki sizin için sözde saç nasıl yapılmalı, Baş kısmınıza biraz daha kabarıklık sizlere yakışacaktır. Bu yüzden dalgalı saç modelleri ve maşalar ile yandan sırta sarkan modeller tercih etmelisiniz.
söz için saç modelleri önerileri
⇒Yüzünüz dikdörtgen yüz tipine sahip ise, kare yüz tipine oranla biraz daha uzun yüzünüz olduğundan, söz saç modeliniz yanlara doğru genişleyen modeller olmalı tepeden yanlara gelen dağınık yandan örgü saç modeli ve kıvırcık saç tamda size göre olacaktır.
Söz saç aksesuarları
Sözde Nasıl Saç Yapılır?
Sözde yapılabilecek saç modellerini söylerken yüz tipinden bahsettik ama giyeceğiniz söz için elbiselerinizin önemi de büyük.. Örneğin boyuna kadar kapalı elbisenizin üstüne salık ve dağınık saç yaparsanız, ne elbisenizi ne de yüzünüzü ön plana çıkaramazsınız. Bu yüzden kıyafetleriniz ile  söz saç modelleriniz birbirini tamamlamalı.
Peki elbiseye göre sözde nasıl saç yapılır? kısaca bilgi vermek istiyoruz.
BKNZ:Genç Gösteren Saç Stilleri
⇒V yaka elbiselerinizin üstüne saçlarını açın ve dalgalı bir model kullanın. V yaka kıyafet modellerine Saçlarınızın kısa veya uzun olması farketmez  v yaka abiye saç modellerine kaldıran en güzel saç modeli omuzlara dokunan düzgün sabitlenmiş veya model verilmiş açık nişan saçı modelleri olan saçlardır.Sözde saç nasıl yapılır sorusuna en güzel cevaptır.
Söz için açık saç modelleri
⇒Kayık yaka söz kıyafetlerinizin üstüne ensede biten dağınık topuzlar tercih edilmelidir. sözde yapılacak saç modelleri arasında en tercih edilen modelde diyebiliriz.
Sözde saç modelleri
⇒Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi hakim yaka nişan kıyafetine uygun saç modelleri kesinlikle tam net toplanmış topuzlardır.
Söz gecesi saç modelleri
Söz İçin Saç Modelleri Önerileri
Bu özel gününüzde saçınızın değeri kat be kat artmışken, saçınızın boyuna uygun modeller tercih etmek zorunda olduğunuzu unutmamanızı isteriz. Söz için saç modelleri önerilerinde bulunurken saç boyunuzun modelde duruşunu çok etkilediğini bilin. Bu yüzden saç boyunuza uymayan modellerde ısrarcı olmayın.
Sözde yapılabilecek saç modelleri arasında uzun saçlar aksesuarları bol bol kullanmalı, yukarıdan aşağıya sarmal şekilde inen saç modelinize dolayacağınız saç aksesuarlarınız sizi prensesler gibi hissettirecek.
Uzun saçlara sahip kişilerin sözde yapılacak saç modellerinde yüksek topuz etrafına örülmüş örgülü topuz modelini de tercih etmeleri mümkündür.
Söz ve nişan saç modeli
Kısa saçlara sahip kişiler de saçlarına hafif dalgalar uygulayarak, yandan saç aksesuarı ile saçlarını tutturabilir. Ayrıca ensede toplanan minik topuz modeli uygulayabilir.
söz için kısa saç modelleri
İNCELEYİNİZ:Trend Nişan Saçları
RESİM GALERİSİ :Sözde Yapılacak Saç Modelleri

Söz için saç modelleri

söz için kısa saç modelleri

Söz ve nişan saç modeli

Söz gecesi saç modelleri

Sözde saç modelleri

Söz için açık saç modelleri

Söz saç aksesuarları

söz için saç modelleri önerileri

kız isteme saç modelleri

sözde saç nasıl yapılır

söz saç modeli

söz saç modelleri

sözde saç modelleri

sözde yapılabilecek saç modelleri

Nişan için saç

Nişan saç modelleri

sözde yapılabilecek saç modelleri

sözde saç modelleri

Söz için saç modelleri

Söz saçları

Söz saçları

Nişan saçı modeli

Söz topuz saç modelleri

Nişan saçı modeli

Nişan saçı nasıl olmalı

Nişan günü saç modeli

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
jigolodiyari.com jigoloajansimiz.xyz jigolosahibinden.com jigoloilansitesi.com jigolokayitci.com jigololarariyorum.com