Moda trendler en yeniler Kendin Yap Tahta Çubuklarla Meydana getirilen Tasarımlar

Tahta Çubuklarla Meydana getirilen Tasarımlar


tahta cubuklarla meydana getirilen tasarimlar 6333cacfbbc4f

Tahta Çubuklarla Meydana getirilen Tasarımlar

Birçok insan, evde değişik tasarımlar yapmayı sever. Bu tasarımlar için kullanılabilecek bayağı fazla araç-gereç bulunmaktadır. Yapılacak ürün için uygun malzemelerin seçilmesi, tasarım zenginleşmesini sağlamaktadır. Pek fazlaca kişinin tasarım yaparken kullandığı malzemelerden bir tanesi olan tahta çubuklar, oldukça değişik ürünlerin üretilebilmesini mümkün kılmaktadır. İşte tahta çubuklarla meydana getirilen tasarımlar!
1.Kitap Ayracı

Tahta çubuklar yardımı ile yapılacak olan tasarımlardan bir tanesi kitap ayracıdır. Tahta çubuklar boyanabilir, çubukların üstüne kumaş sarılabilir. Bu şekilde bilhassa evlatların kullanabileceği kitap ayracı tasarlanabilir.
2.Kalemlik

İnce tahta çubukların yan yana getirilerek yapıştırılması ile beraber şık bir kalemlik yapılması mümkün. Kalemliği rengarenk boyamak mümkündür. Böylelikle ders çalışan bir öğrencinin emek verme masasına uygun bir kalemlik tasarlanmış olacaktır.
3.Duvar Süsü

Tahta çubuklar ile duvar süsü yapımı oldukça kolaydır. Duvar süsünün üstüne yazı yazabilir ve çeşitli objelerle süsleyebilirsiniz. Süsleme kısmı tamamen tasarımcısının hayal yaşamına kalmış bir şey.
4.Takı Kutusu

Size Hususi Başlıklar

En İyi Mobilya Boyası Nedir?

10 Haziran 2022

Paletten Masa Iskemle Önerileri

29 Haziran 2021

Birçok hanım, takılarını nerede muhafaza etmesi gerektiğine karar veremeyebilir. Bundan dolayı takı kutusu olarak kullanabileceği bir kutu arar. Bu aşamada tahta çubuklar, bayanların imdadına yetişir. Tahta çubuklar yardımıyla meydana getirilen takı kutusu hem şık hem de zarif bir görüntüye haiz olacaktır. Tahta çubuklardan meydana getirilen takı kutusu, değişik renklerle boyanabilir. Öte taraftan kutunun üstüne çeşitli süsler eklenip kişiselleştirilmiş bir kutu ortaya çıkabilir.

5.Defter
Defter, birçok kişinin ilgi duyduğu kırtasiye malzemelerinden bir tanesidir. Pek fazlaca işleve haiz olan defterlerin kişiselleştirilmesi, kullanan kişinin mutluluk duymasını elde edecektir. Tahta çubuklar ile defter yapımı oldukça basittir. Defterin dış kabı tahta çubuklardan yapılarak içine sayfalar eklenebilir. Bu şekilde şık bir deftere ulaşmak mümkün olacaktır.
6.Raf
Ortamın şık görünmesini elde eden raflar, tahta çubuklarla fazlaca kolay bir halde üretilebilen eşyalardan bir tanesidir. İstenilen boyutlarda tahta çubuklardan oluşturulabilen raflar hem çağdaş çizgilere haiz olacaktır hem de eski bir havaya haiz olacaktır.
Tahta çubuklarla meydana getirilen tasarımlar, kişinin kendi zevkini ortaya çıkarabileceği ürünlerdir. Yukarıdaki tasarımlardan herhangi birini fazlaca kısa sürede tahta çubuklar ile beraber üretmeniz mümkün! Sprey boya ile kapı boyama hakkında data edinebilirsiniz.

yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.