Saç Modelleri

Takım Elbiseye Uygun Saç Modelleri

Takım elbiseye uygun saç modelleri her erkeğin hayatında yaşayacağı en özel günün sorusudur. Düğün için her ne kadar kadınlar daha çok ayrıntılara takılır gibi düşünülse de, erkeklerin düğünlerdeki baş karakter damat olarak göz önünde bulunacağı bilindiğinden kendilerine en çok yakışan takım elbiseye uygun saç modellerini ve  damat saçı modelini de bilmeleri gerekir. Sonuçta saç ta takım elbiseye uygun saat, takım elbiseye uygun ayakkabı modelleri kadar önemlidir. Şimdi hem damatlıkların üstüne hemde klasik takım elbiseye uygun saç modellerini konuşalım.
Gri takım elbise modeli
Takım Elbiseye Uygun Saç Modelleri Erkek
Takım elbiseler en özel gün, gece ye yerlerde giyildiğini biliyoruz. Bu yüzden biraz resmiyet ve ciddiyet isteyen ortamlarda, saç daha düzenli, derli toplu olması gerekir. Bunun dışında spor takım sevenler için dağınık ama stil tarzda saçlarda tercih edilebilir.
Takım elbiseye uygun saç modelleri

Takım Elbiseye Hangi Saç Modeli Gider?

3 Numara Saç Modeli
Erkekler için de saç modellerinde birçok seçenek var fakat bu saçınızın elverişliliğine de bağlıdır. Erkeklerde en rahat ve pratik zaman zaman her erkeğin tercihi olan modellerden bir tanesi üç numara saçlar. Son dönemde etrafta çok kısa saçlı erkekleri de çok görüyoruz. Dikkat ederseniz bu modeli uygulayan iyi örneklerin daha çok genç ve fit erkekler olduğunu göreceksiniz. Çünkü bu model sahibinin yüz hatlarını ve özelliklerini daha çok ön plana çıkarmayı vaat eden bir model. Hal böyle olunca modeli uygulamak da daha çok cesaret istiyor.

Siyah takım elbise

Klasik Damat Saç Modeli
Damatların takım elbiselerini kombinledikten sonra saçlarını kenardan yana doğru hafif kabartarak şekillendirmeleri, onları olduğundan hem uzun gösterecek hemde daha oturaklı bir hava katacaktır.
Damat takım elbiseye uygun saç modeli
Lacivert takım elbiseye veya siyah takım elbiseye uygun gömleklerin başında beyaz renk gelmektedir. Beyaz sadeliğin ve saflığın temsili olduğundan takım elbisedeki ciddiyete bir doğal sadelik ve güven duygusu katar. Daha sonrasında açık buz mavisi gömleklerde tercih edilebilir.
Takım elbise ileuyumlu aksesuarlar
 Takım Elbiseye Hangi Saç Modeli Gider:Yandan Ayrılmış Saç Modeli
Eğer yanlar kısa saç modellerini tercih etmiyorsanız, buradaki gibi yana ayrılmış, klasik bir görünüm elde ederek çok şık olabilirsiniz. Rahat ve çok havalı olacaksınız.

Mavi damatlık takım elbise modelleri
Esmer Ve Sakallı Erkeklere Yakışan Saç Modeli
Eskiden saç sakal birbirine karışmış diye deyimler takımlar giyildiğince sık kullanılsa da artık sakal ve bıyık kullanımı çok yaygın ve de popüler. Takım elbiseler de sakallar nizami kesilmiş, saçlarda hafif kısa şekilde kullanıldığında yüzü boğmayan sade bir görüntü oluşturacaktır.
Esmer erkeklere uygun saç modeli
Takım Elbiseye Uygun Saç Modelleri:Uzun Saçlar İçin Modeli
Uzun saçlarınız varsa ve takım elbisede saçlarımı nasıl yapmalıyım diyorsanız. Mutlaka hafif ıslak görünüm ile geriye doğru tarayarak kullanmalı, bağlanacak kadar uzun ise saçınız ince lastiklerle enseye doğru bağlamalısınız.
Takım elbisede uzun saç modeli
Seyrek Saçlarda Takım Elbise Modelleri
Seyrek saçlı kişiler kendilerini dezavantajlı görmesinler. Çünkü takım elbiseye uygun şekilde saçlarınızı yaptığınızda kendinizi tanıyamayacaksınız. Öncelikle saçınızın ön kısımlarını olan saçlarınızla mümkün olduğu kadar kapatın ve seyrekliği gidermek için siyah saç spreyleri ile doldurun. Saçınızın üst kısımlarını hafif kabartarak fönleyip düzeltin.
Takım elbiseye uygun saç modelleri
Elbiseye uygun saç modellerinizi tamamladıktan sonra, mutlaka kemer, saat ve aksesuarları es geçmeden kombininizi tamamlayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
jigolodiyari.com jigoloajansimiz.xyz jigolosahibinden.com jigoloilansitesi.com jigolokayitci.com jigololarariyorum.com