Genel

TOKİ’nin Yeni Kampanyası

TOKİ’nin Yeni Kampanyası

Çin’de ilk vakaların görüldüğü Coronavirüs salgını tüm dünyada tesirini göstermeye devam ediyor. Virüsle savaşım kapsamında konut satışlarında sevindiren haberler gelmeye devam ediyor. Emlak haberleri gelmeye devam ederken konut satışlarının virüsten etkilenmediği açıklandı. Müstakil ev satışlarında ise %25 artış söz mevzusu. Virüsle savaşım edilen bugünlerde TOKİ’den indirim kampanyası geldi. Toplu Konut İdaresi Başkanlığı %20 oranında indirim yapılacağını duyurdu. Borcunu ödeyenlerin yararlanabileceği kampanyanın müracaat tarihleri de açıklandı. TOKİ bu yıl borcunu ödeyecek olan ve derhal konut alacak olan kişiler için %20 oranında indirim yapacağını duyurdu.

TOKİ’nin İndirim Kampanyası Başladı

Dolar Kaç TL indirim geldiği yönündeydi. İndirimden kimlerin faydalanacağı ise dört gözle beklenen mevzular içinde. TOKİ, kampanyanın derhal ev almak isteyenler için bulunduğunu deklare etti. Başvurular ise 6 Mayıs itibari ile başlamış olacak. %20 indirim kampanyasından yararlanacak olanların tüm borcunu kapatması şartı olmadığı da açıklandı. Meydana getirilen açıklamalara nazaran tüm borcunu ödeyemeyecek insanoğlu da indirimden yararlanabilecek. Borcunun tamamını kapatamayacak vatandaşların %25 oranında peşin ödeme yapması ile bu kampanyadan yararlanabileceği açıklandı. Esnek ödeme imkanları sunan TOKİ Mayıs ayı itibari ile indirimli konut satışlarına devam ediyor. Kampanya şartlarına nazaran ise alıcılarına TOKİ’ye ödemekle yükümlü olduğu borcu olmaması gerekiyor. Taksit sayısı 12 ay ve daha azca kalan projeler indirime dahil değil.

Esnek Ödemelerle %20 İndirim

Haber 365 güncel ve doğru haberleri ile insanları bilgilendirmeye devam ediyor. Bu süreçte alınan verilere nazaran vatandaşlar TOKİ’den indirimli ev alabilecekler. Haber detaylarını bulabileceğiniz https://www.haber365.com.tr/ adresinde müracaat tarihlerini ve şartlarını da bulabilirsiniz. Virüsle mücadelenin devam etmiş olduğu bugünlerde konut satışları virüsten etkilenmedi. Konut satışlarında artış olmaması insanların içini rahatlatmıştı. Sevindirici bir haber de TOKİ’den geldi ve esnek ödeme imkanları ile %20 indirim yapılacağı yönünde izahat yapılmış oldu. Kampanya dahilinde bu yıl içinde ev ve iş yeri sahibi olmak isteyenler için %20 indirimli satışlar yapılacak. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin TOKİ’ye ödemekle yükümlü oldukları borçlarının olmaması gerektiği de duyuruldu. İndirimli konut ve işyeri almak isteyenler konut kredisi kullanabilecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
jigolodiyari.com jigoloajansimiz.xyz jigolosahibinden.com jigoloilansitesi.com jigolokayitci.com jigololarariyorum.com