Genel

Uzun Kloş Eteklerle Kombin Yapmak

Uzun Kloş Eteklerle Kombin Yapmak

Uzun kloş etekleri genel olarak kilolarından yakınan ve fazlalıklarını örtmek isteyen hanımefendilerin kullandığı bilinmektedir. Yukarıdan aşaığıya doğru oluşturulan bu etek modelleri hem de da her mevsimde giyilebilecek tipteki modeller olarak adlandırılabilmektedir. Hem de da tesettürlü hanımefendilerin da kullanımında olmasıyla çok geniş bir kesime hitap etmektedir.

Tesettür giyimi benimseyen hanımefendilerin uzun kloşi etekleri kolaylıkla kombinlemeleri söz mevzusudur. Bu kombinlemeler esnasında gömlek ve sweatlerle birleştirmeleri sonrasında güzel görüntüler ortaya çıkabilmektedir. Hem de üstlerine alacakları kısa bir ceket de bu kombinin tam olarak oturmasında ön planda yer alacak olan bir detay olarak ifade edilebilecektir.

Uzun kloş eteklere dayalı olarak hareket edecek olan kişilerin atlet ve kısa kollu gömlek modellerine dayalı olarak harekete geçmeleri söz mevzusudur. Genel olarak canlı renkleri bu tip eteklerde kullanmaları halinde de daima görsel anlamda yararlı işleri ortaya koyabileceklerdir. Renk uyumunu sağlayabilmenin son derecede kolay olduğu kombinleme işlemlerini gerçekleştirmeleri görülebilecektir. Bundan kaynaklı olarak da göze hoş gelen bir detay olarak adlandırılabilecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
jigolodiyari.com jigoloajansimiz.xyz jigolosahibinden.com jigoloilansitesi.com jigolokayitci.com jigololarariyorum.com