Moda

Yüz Şekline Göre Kahkül Modelleri

Her bayanın kahkül hevesleri olmuştur. Hatta dönem dönem acil kahkül kestirmem lazım dediğimizde çok olmuştur. Bize iyi gelen yüz şekline göre kahkül modelleri o kadar çok ki.. Seyrek kahkül modelleri, Derin kahkül modelleri, İnce kahkül modelleri gibi saymakla bitiremediğimiz, yapıldığından fark oluşturacak bu modelleri yazımızda incelemek ister misiniz?
kalp yüz şekline göre kahkül modelleri
Sizler için derlediğimiz Kahkül kimlere yakışır, Kahkül çekici mi?, Kahkül çabuk uzar mı?, Kahkül toplama modelleri ve Kahkül topuz modelleri gibi sorularınıza cevap bulabileceğiniz 2022 kahkül modelleri yazımızı gelin inceleyelim..
BAKINIZ: Yüzü Canlı Gösteren Saç Renkleri

Kahkül kesimi hangi yüz tipine yakışır
Kahkül Saç Modelleri ve İsimleri
Öncelikle kahkül kesmeden önce hangi kahkülün nasıl bir model olduğunu bilmenizde fayda var. Bu yüzden Kahkül çeşitleri nelerdir? aşağıda sıralayalım..
1-Mikro Kakül Modelleri
Klasik kakül modellerinde bir kesim fakat bu modelin biraz kısasını düşünün. Eğer kahküllerinizi hemen kaşlarınızın üstüne göremek istemiyorsanız ve alnınızda dar ise bu model tam size göre. Çabuk uzayan kahküllerinizi hafta bir kez kısaltabilirsiniz.
elmas yüz şekline göre kahkül modelleri
2-Perde Kakül Modelleri
Perde kahkül nedir? Perde kahkül modelleri 2022 yılının da trendleri arasında olması gayet mantıklı, çünkü daha az bakım gerektirir ve büyümesi daha hızlıdır. Kahkülleriniz uzasa dahi kuaförün yolunu tutmanız gerekmez. Bu modelleri ikiye ayırarak kullanmalısınız.

Perde kakül modelleri
3-Üçgen Kahkül Modelleri
Üçgen modelleri kısa saçlarda rahat kullanabileceğiniz gibi, ortadan ikiye ayırmayı sevmiyorsanız bu şekilde de saçınızı kullanarak alnınızı kapatabilirsiniz.
Üçgen kakül modelleri
4-Düz ve Geniş Kakül Modelleri
Düz saçlar kakül konusunda her zaman bir sıfır önde başlar. Düz duran saç kendini gösterir ve kahkülün bozulmaması konusunda kişiyi daha az yorar. Geniş kakül kullanmak istiyorsanız alnınızın genişliğine dikkat etmeli ve yüzünüze uygun olup olmadığına karar vermelisiniz. Kahkül modelleri uzun saç tarzlarında da bu model sık kullanılır.
→Kızıl Kahve Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?
Volümlü kahkül modelleri
5-Kıvırcık Kakül Modelleri
Bukleler perçem ve kahkül modellerinde harika bir duruş sergiler. kaşlarınızın altına düşen birkaç kısa bukle gözle görünür bir stil farkı oluşturacektır.
Kıvırcık kahkül modelleri
6-Pixie Kakül Modelleri
Bu kakül tipi sizi hem retro hemde modern bir havaya sokar. Kaşlarınızdan biraz daha uzakta duran bu model çarpıcı bir görüntü sunar.
7-Volümlü Kakül Modelleri
90′ larda da sık kullanılan bu model, daha hacimli ve şişirilmiş modeldir. Bu volümlü kakül modelini sabit tutabilmek için saç spreyini kullanabilirsiniz.
yüz şekline göre kahkül
8-Perçem Kakül Modelleri
Elmacık kemiklerinin hemen altına doğru düşen kahkül türleridir. Kahkül kesimi, Kahkül çeşitleri mutlaka  size ve yüz şeklinize yakışmalı. Eğer bu perçem modelini seçecekseniz, saçınızı topladığınızda otomatik olarak yüzünüze yumuşaklık ve katman verecektir. Uzun kahküllü bir görünüm sunacaktır.
Düz ve geniş kahkül modelleri
Kahkül Saç Modeli Nasıl Yapılır?
Kahkül saç evde yapımı da mümkün olan bir model fakat saçınız tam anlamıyla düz değilse, saçınızı kestiğinizde yukarı çıkan tutamlar istediğinizden daha kısa görünmesine sebebiyet verebilir. Bu yüzden özellikle uzun süre uzamayan saçlarınız varsa hiç riske atmadan kuaförünüze başvurmalısınız.
Kaküllü saç yapılacak modeller
Kahkül Saç kesimleri mutlaka yüzünüze farklılık ve etkileyicilik katar. Ama yüzünüz çok küçük ise bu yüzünüzün daha da kapanmasına sebep olabilir. Sizlere faydalı olabilmesi için kahkül saç modeli yapımı ve evde kahkül nasıl kesilir videosu ekliyeceğiz.

 
RESİM GALERİSİ: Yüz Şekline Göre Kahkül Modelleri

2022 kahkül modelleri ve isimleri

Asimetrik kakül modeller

Dalgali kakül

Derin kahkül modelleri

Düz ve geniş kahkül modelleri

elmas yüz şekline göre kahkül modelleri

En güzel kakül kesimleri

Farklı kahkül modelleri

İnce kahkül modelleri

Kahkül saç modelleri

Kahkül kesimi hangi yüz tipine yakışır

Kaküllü saç yapılacak modeller

kalp yüz şekline göre kahkül modelleri

Kıvırcık kahkül modelleri

Kore kahkül modelleri

Mikro kahkül kimlere yakışır

Mikro kahkül modelleri

Perçem kahkül modelleri

Perçem modeller kime yakışır

Perçem saç modelleri bayan

Perde kahkül modelleri

Perde kakül modelleri

Seyrek kahkül modelleri

Seyrek kahkül modelleri

Uzun burunlara kahkül yakışırmı

Volümlü kahkül modelleri

Yuvarlak yüze kahkül modelleri

yüz şekline göre kahkül

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
jigolodiyari.com jigoloajansimiz.xyz jigolosahibinden.com jigoloilansitesi.com jigolokayitci.com jigololarariyorum.com