Alışveriş

Zigavus şampuan saç çıkarır mı

Son zamanlarda TV reklamlarında çoğunlukla karşımıza çıkan Zigavus şampuan saç çıkarır mı, kullananlar ne diyor ?
Zigavus markasının birkaç tane saç ürünü var. Bu ürünler neler vadediyor, bir bakalım:
Zigavus Forte Ultra Clinical
Saçlardaki dökülmenin sebeplerinden birisi saç derisindeki bakteri dengesinin bozulması ve buna bağlı olarak aşırı yağlanma yada tam tersine aşırı kuruluk sebebiyle saçların beslenemeyip dökülmesidir.
Zigavus Forte Ultra Clinical “yağlı saçlar” ve “kuru saçlar”saçlardaki aşırı yağlanma sorununa yada kuruluk sorununa çözüm olarak iki ayrı formülde üretilmiştir.
Zigavus Kokusuz Extra Plus Sarımsaklı Şampuan
Markanın en çok satılan şampuanlarından birisidir. Saç derisindeki yağ-nem dengesini sağlayarak saç dökülmesini azaltmayı hedeflemektedir.
Sarımsak içinde yer edinen bazı etkin maddeleri içermekle birlikte, şampuan sarımsak kokmamaktadır.
Saç ektiren kişilerin de kullanabileceği bir şampuandır.
Zigavus Nar Ekstraktlı Şampuan
Saçlarında kırılma sorunları yaşayan ve bundan dolayı saçları verimli şekilde uzamayan kişilere nazaran üretilmiştir. Bilhassa boya, fön ve perma şeklinde işlemleri sık yaptırması sebebiyle saçları yıpranan kişilere faydalıdır.
Şampuanın en mühim etken maddesi narda bulunan Punik Asittir.
Zigavus Medicade Şampuan
Saç derisinde sebebi belli olmayan sorun yaşayanlar içindir. Sebebi belli olmayan, kaşıntı, sivilce ve kızarıklık şeklinde şikayetlerde probleminin deposu bağışıklık sisteminin zayıflaması yada saç derisindeki mikroorganizma yapısının bozulmasıdır.
Bu tür bozulmaların sebebi tam olarak tespit edilemediğinden tıbbi deva bulmak da kolay değildir. Zigavus Medicade Şampuan şeklinde bitkisel ürünler bu tür sorunların yaşattığı şikayetleri bir nebze telafi etmek için üretilmektedir.
Zigavus Bebek Şampuanı
Bu ürün de bebeklere hususi üretilmiştir.
Zigavus markasının başka ürünleri de vardır fakat biz aslolan mevzumuza gelelim:
Zigavus şampuan saç çıkarır mı ?
Bu mevzunun uzmanları bilirler ki hiçbir medikal ürün, bitkisel kür yada tıbbi ilaç saç çıkarmaz.
Biz Zigavus markasının ürünlerini inceledik ve hiçbir yerde saç çıkartacağına dair bir ifade bulamadık. Fakat saçları kuvvetlendirdiği, saç bakımını yapmış olduğu ve saç dökülmesini azalttığı şeklinde ifadeler var.
Zigavus ürünlerini kullanıp memnun olanlar var. Bilhassa saç dökülmesini azalttığı ve saçları daha dolgun gösterdiği şeklinde pozitif yorumlar mevcut.
Kısaca Zigavus şampuan dökülen saçları geri getirmese de dökülme hızını yavaşlatıyor, keratin (saçta bulunan madde) yardımı ile incelmiş saçları bir miktar kalınlaştırarak daha gür görünmesini sağlıyor.
Birkaç haftada gözle görünür pozitif tesir ediyor. Bununla beraber “uzun vadeli kullanımda ne kadar etkili ?” probleminin yanıtını vermek güç. İlk başta pozitif tesir ediyor fakat tertipli kullanımda 6 ay sonrasında gene aynı şekilde etkiye devam ediyor mu bilmiyoruz.
Ek olarak Zigavus şampuanları herkeste aynı pozitif etkiyi bırakmayabilir. Zigavus ürünlerini deneyen kişilerin yorumlarını bekliyoruz.
Zigavus şampuan saç uzatır mı ?
Yıpranmış saçlara fazladan bakım yapmış olduğu ve saç kırıklarını azalttığı için saç uzatmaya bir miktar destek olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
jigolodiyari.com jigoloajansimiz.xyz jigolosahibinden.com jigoloilansitesi.com jigolokayitci.com jigololarariyorum.com